Piegāde

Rīgā Dāvanu piegāde tiek veikta pasūtījuma veikšanas dienā no plkst. 09:00 līdz 21:00, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz plkst. 15:00. Gadījumā, kad pasūtījums veikts un apmaksāts pēc plkst. 15:00, piegāde tiek veikta nākošās dienas no plkst. 9:00 līdz 21:00.

Ārpus Rīgas teritorijas piegāde tiek veikt nākošās dienas laikā no plkst. 09:00 līdz 21:00 ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts pasūtījuma dienā līdz plkst. 15:00.

Dāvanu piegāde citā Pircēja norādītajā laikā vai vietā ir iespējama atsevišķi vienojoties un saskaņojot to ar Flower Dream operatoru, zvanot pa tālruni +371 23308088 vai rakstot uz e-pasta adresi info@flowerdream.lv. Gadījumā, ja nepieciešams precizēt pasūtījuma izpildes detaļas, Flower Dream operators personīgi sazināsies ar Pircēju.

Dāvana tiek piegādāta uz pasūtījumā norādīto adresi, pasūtījumā norādītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, norādīta precīza piegādes adrese, kontakttālrunis, mājas ārdurvju kods (gadījumā, ja tāds ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita informācija piegādei, ko nepieciešamības gadījumā saskaņos operators.

Uzmanību, norādītajā pasūtījuma saņemšanas adresē Flower Dream kurjers gaida ne ilgāk kā 10 minūtes!

Ja Dāvanas adresāts neatrodas norādītajā adresē, kurjers ir tiesīgs atstāt Dāvanu jebkurai personai pēc norādītās adreses. Ja norādītajā adresē neatrodas neviena persona, kura var saņemt pasūtījumu, kurjers ir tiesīgs nogādāt Dāvanu atpakaļ uz Flower Dream biroju, un pēc Pircēja atkārtotas adreses apstiprināšanas un piegādes apmaksas, veikt atkārtotu Dāvanas piegādi.

Maksa par atkārtotu Dāvanas piegādi ir 10 EUR Rīgas teritorijā un 15 EUR ārpus tās.

Svētkos, kas Latvijas valstī tiek plaši atzīmēti, piemērām, Valentīna diena, 8. marts, Mātes diena, Ziemassvētki, populāru vārdu dienas u.t.t., iespējama Dāvanu piegādes laika aizkave pēc pasūtījumā norādītā vēlamā piegādes laika. Par īpašiem Dāvanu piegādes datumiem var tikt uzskatītas pirmssvētku un pēcsvētku dienas.